Mes suprantame, kad Jūsų pūkuotas draugas yra daugiau nei tiesiog augintinis - jis yra šeimos narys. Todėl mes didžiuojamės teikdami geriausią galimą priežiūrą Jūsų šuniui.

Mes žinome, kaip svarbu jausti ryšį su savo šunimi, todėl dilinamės nuotraukomis pasivaikščiojimo metu. Jums niekada nereikės klausinėti, kaip Jūsų šunelis jaučiasi - visada būsite informuoti!

Suprantame, kad gyvenimas gali būti nepastovus, todėl siūlome lankstų tvarkaraštįi. Nesvarbu, ar Jūsų šuo reikalauja greito ar ilgo pasivaikščiojimo, mes dirbsime su Jumis, kad sukurtume individualų planą, kuris atitinka Jūsų šuns poreikius.

Mes esame įsipareigoję suteikti geriausią galimą priežiūrą Jūsų keturkojui draugui. Susisiekite su mumis šiandien, kad sužinotumėte daugiau apie mūsų paslaugas ir kaip mes galime padėti Jums ir Jūsų augintiniui!

blue weimariner
blue weimariner

Kodėl Dogis?

Komanda

Mes - nedidelė šunų vedžiojimo komanda - Julija ir Dovydas. Labai mylime šunis ir glaudžiai bendradarbiaujame siekdami užtikrinti, kad būtų patenkinti kiekvieno šuns individualūs poreikiai. Galite būti tikri, kad jūsų pūkuotas draugas yra patikimose rankose ir sulauks kuo geriausios priežiūros bei dėmesio.

Vedini didelės meilės švelniausiems keturkojams nusprendėme suvienyti jėgas ir pagelbėti šunims ir jų šeimininkams perimant pasivaikščiojimą į savo rankas!

Mes - Julija ir Dovydas, esame pasiruošę ne tik pavedžioti Jūsų šunelį už Jus, bet ir aktyviai praleisti su juo laiką!

Esame pasiruošę pagelbėti Jums bet kada ir bet kur Vilniuje! Susisiekite su mumis ir mes parinksime vaikščiojimo planą geriausiai atitinkantį Jūsų šuns poreikius.