Your happy doggy is our goal

Dog walking service in Vilnius

Does your dog need daily walks and exercise, but you don't always find time for it?

We can help you - we will make sure that your dog spends time actively.

How could we help you?

Single dog walking

From 10Eur*

Dog walking subscription

From 8Eur*

Individual dog walking

From 8Eur*

*the price may vary depending on the weight category of the dog and walking time

Dvejojau, ar kam nors patikėti savo brangų šuniuką, bet šie žmonės viršijo mano lūkesčius. Jie yra malonūs, kantrūs, aiškiai myli šunis. Kiekvieną dieną jie veda mano šunį naujais maršrutais ir duoda jam daug dėmesio. Negaliu būti labiau patenkintas šia paslauga. Rekomenduočiau ją visiems, ieškantiems patikimo ir rūpestingo šunų vedžiotojo.

- Karolis, Eros šeimininkas

What do our customers say?

Nepaprasti žmonės! Kolektyvas visada draugiškas ir paslaugus, matosi, kad jiems nuoširdžiai rūpi mano šunytė. Jie netgi siunčia man nuotraukas iš pasivaikščiomų. Labai rekomenduoju šią paslaugą bet kuriam šuns šeimininkui!

- Rojus, Čikos šeimininkas

Kaip pasisekė, kad atradau Dogis.lt! Jie yra patikimi ir visada atvyksta laiku, kad išvestų mano Mikį pasivaikščioti. Labai rekomenduoju šią paslaugą visiems, ieškantiems rūpestingo šunų vedžiotojo.”

- Lina, Mikio šeimininkė

Jau kelis mėnesius naudojuosi šia šunų vedžiojimo paslauga ir negaliu būti labiau patenkinta jų teikiamų paslaugų lygiu. Vedžiotojai visada prisistato laiku ir visada rūpinasi mano šuneliu, net kai jis būna šiek tiek užsispyręs. Labai rekomenduočiau šią paslaugą visiems, kuriems reikia patikimo ir patyrusio šunų vedžiotojo.

- Agnė, Guči šeimininkė

Subscribe to our newsletter